Wolfteam Lite Pro Hack 2017 Özel Versiyonu İndir

Wolfteam Lite Pro Hack Yenilendi! En yeni WLP hack indirmek için makale hazırlamaya karar verdik. 2017’ye bomba vuracak bir hilesi indirebileceksiniz. 

WLP hilesinin yeni güncellemesiyle birlikte her şey değişti. Wolfteam Lite Pro Hack yeni sezonda kullanıcılarının yüzünü güldürebilecek birkaç yeni özellik ile servislerinin ağzını sonuna kadar size açıyor. Wolfteam da artık yer yerinden oynayacak! Oyunun en güçlü hilesi geliyor.

Wolfteam Lite Pro Hilesi
Wolfteam Lite Pro Hack (WLP-W1P) Güncel Hilesi İndir 2017 

Güncel Wolfteam Lite Pro Hack Hilesinde Neler Var?

Arkadaşlar, çoğu özelliğini biliyorsunuz. Anlatmaya yer kalmıyor. Ben sizlere şunu söylemek isterim ki, bu yeni hilemize eklenen özellikler bir hayli hoş. Çünkü eskisinden daha hızlı ve pratiktir. En yeni wolfteam hile özelliklerine ulaşmak için hemen sizde deneyin.

Envanter Hack = Envantere istediğiniz her türlü silah hilesi yapabilirsiniz.
Base Tarama Hack = Base tarama hilesiyle tek bir tuşla herkesi öldürebilirsiniz.
Odadan Atma Hilesi = Bu da ender görülen özelliklerdendir. Odaya giren hilecileri otomatik atar ve istediğiniz kullanıcıları da manuel olarak atabilirsiniz.
İsim Değiştirme Hilesi = Bu isim değiştirme bug servisinden kalan bir özelliktir. Kaliteli bir şekilde isim değiştirirsiniz ve ban yemezsiniz.
İllegal Kasma Hilesi = Bununla da 1 günde albay olabilirsiniz.

Daha söyleyemeyeceğimiz birçok özelliği daha bulunuyor. Anlatmak yerine kullanmanızı öneririz. Wolfteam hileleri sizler için ücretsiz iken kullanmaya ne dersiniz?

En önemlisi bu hileyi kullananlar ban yemiyor. Çünkü hilenin içinde özel bir sistem bulunuyor. Bu sistem sayesinde kullanıcılar ban yemiyor. Hile fix yediğinde fix uyarısı veriyor ve oyuna girişinizi engelliyor.

wlp hilesi indir
WLP indirme linkleri güncel indir 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir