Wolfteam GP Hilesi – KLAN KAOS BUGU

Wolfteam GP Hilesi

Merhaba arkadaşlar, daha önceden de bahsini ettiğimiz hilemizi çıkarttık. Gp hilesi bugu ile nasıl kolay yoldan yıldız veya albay çarlar kasmak istediğiniz yolu sizlere anlatacağım. Bildiğiniz üzere klanların seçimlerine K.A.O.S modu geldi. Bu mod ile, istediğiniz 3 takımdan birine katılarak işinizi yapabiliyorsunuz.

KAOS BUGU
KAOS BUGU

KAOS BUG nasıl yapılır?

Resimlerle zenginleştirilmiş bir anlatım ile sizlere sunacağım. İlk öncelikle hilemizi indiriyoruz. İndirdikten sonra hilemizi açıyoruz ve gelen setup penceresinde next,next,next diyerek geçiyoruz. Sonra masaüstüne kurulan “wolfteam hile” adlı programı açıyoruz. Daha sonra oyuna giriyoruz ve F11 tuşuna basarak menüyü açıyoruz ve oradan 1000 GP seçiyoruz. Sonra herhangi bir klana katılarak kaos moduna başvuruyoruz.
Wolfteam GP BUGU - Kaos Bugu - Klan Hilesi
KAOS BUGU NASIL YAPILIR?

Her şeyi yaptım, nasıl kasacağım?

Kaos ekibine katıldıktan sonra wolfteam hileleri için çarın hazırdır. Şimdi yapman gereken şey, sürekli kendi kaos ekibine bağış yapman olacaktır. Öldürdüğün her 10 kişi için 100.000 GP alacaksın. 1 ay kadar uğraşırsan yıldız olabilirsin. Aşağıdan hileyi indirebilirsin.
Wolfteam Bug
Her şeyi yaptım, nasıl kasacağım?

“Wolfteam GP Hilesi – KLAN KAOS BUGU” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir