Ücretsiz Cold Hack Hilesi G5 indir!

Cold Hack Hilesi indir
Ücretsiz Cold Hack Hilesi G5 indir!

Merhabalar değerli wolf-team hileci takipçileri bu gün sizlere yeni hilemizi tanıtacağım. Biraz eski anılarımdan bahsetmek istiyorum.

Wolfteam Hile Serüvenim

Eskiden nakit çekilmeyen dönemde çok hoş oyun oynardık. Hiç kimse bize engel olmazdı. C-95 AT alır keyfimize bakardık. s2’de yıkımda ve diğer harita modlarında milletle vs atardık. Bir ara, C-95 ile zeki kurdu tam kafasından vurmuştum. Duvara yapışmıştı ve direk kafasına mermiyi yapıştırmıştım. Derken odaya bir şerefsiz girdi. Hile açmıştı ve kimse ne olduğunu anlamıyordu. Direk önüne geleni vuruyordu. Wolfteam hileleri ile ilk kez o zaman tanışmıştım. Daha yeniydik ve toy toy idik. Her şey yeni yeni başlıyordu. Hile devri açılmıştı. Helaliyle oyun oynayan neredeyse hiç yoktu. O zamanlarda, bazı oyunlar için yazılmış 3 parti programlarının içinde virüsler vardı. Bu virüsleri millete atıp çarını çalıyordular. Wolfteam çar çalma hilesi diye dağıtımlar yapıyordular. Biz de anlamadan etmeden işin içine girmiştik.

Wolfteam Cold Hack (ColdHack Hilesi) Devri

O dönemlerde yeni yeni wolfteam hile işleri başlamıştı. Herkes wolfteam coldhack hilesini duymuştu. Wolfteam Cold Hack bilindiği gibi bir şey değildi. Çok tehlikeli bir hileydi. Güçlü,hızlı,güçlendirilmiş kuvvet içeriyordu. Herkes ona sahip olmak için indirme linkleri arıyordu. Biz de daha yeni onu satın almıştık ve kullanıyorduk. Sizlere ve diğer arkadaşlara dağıtmak adına bir çok yenilik yaparak sunmaya karar vermiştik. Genelde Google ve diğer arama motorlarında aranıyordu ve araştırıyorlardı. Biz ücretsiz olarak paylaşmaya karar verdik. Sonrasında blog sitemizi açarak herkese ücretsiz olarak sunmak istedik.
Wolfteam Hileleri (Hile) Var mı?
Envanter Hilesi (Envanter Hack)  Var
Sınırsız Can ve Baseden Tarama Hilesi  Var
Cold Hack Hilesi (Coldhack) Var
Sınırsız Silah Hilesi Var
Baseden Sınırsız Can Hilesi Var
1337 Günlük Eşya Hilesi Var
Nakit Hilesi Var
GP Rütbe Kasma Hilesi Var
Altın Kasma Nakit Wolfteam Hilesi Var

  • Wolfteam Cold Hack
  • Wolfteam Hile

“Ücretsiz Cold Hack Hilesi G5 indir!” için 25 cevap

  1. wolfteam oynunu kardeşim indirmiş. hileleri ararken sitenize denk geldim. gerçekten çalışıyor. teşekkürler.

  2. Benim bi kardeşim var. tam 3 yıl boyunca bu oyun için her şeyini verdi. Oğlum dedim, yapma! yok abi işte hile yok bilmem ne yok! Al işte artık her yer hile doldu. Bizim ki de yatırdığı paralarla kaldı. Son 7-8 aydır da oyuna elini sürmüyor.

  3. Virüs çıkar diye düşünüyordum ama tertemiz. Ayrıca hilenin çalışması da mükemmel. Düşünmeden indirin arkadaşlar.

    1. Aynen kardeşim, tüm wolfteam hileleri virüssüzdür. Stabilize bir teknoloji kullanılmıştır. Hepsi çalışıyor ve sorunsuzdur.

  4. abi süper bi şey bu hile. İlk başta çalışmaz diye düşündüm ama hiç sorun çıkmadı teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir